Zmáčkněte ESC pro zavření

Havarijní pojištění oceníte (nejen) v zimě. Proč si ho sjednat?

Zima se blíží a s ní přichází i zvýšené riziko nehod. Krátké dny, deštivé počasí a namrzlé silnice totiž bezpečnosti při řízení rozhodně nepomáhají. I když jste ukázkový řidič, nemusí vás vaše schopnosti na sněhu a ledu vždy zachránit. Oprava auta po bouračce se navíc může pěkně prodražit. Na své havarijní pojištění se ale můžete vždy spolehnout.

Celý článek

Ze školy mezi dospělé: Bez jakého pojištění se neobejdete?

Dětství a teenage léta už máte za sebou a postupně začínáte zjišťovat, že život není tak jednoduchý, jak jste si mysleli. A to zvlášť v momentě, kdy nastupujete na vysokou školu, hlásíte se do zaměstnání nebo hledáte své první bydlení bez rodičů za zády. S některými nástrahami dospělosti se budete muset poprat sami, s jinými vám pomůže dobře zvolené pojištění. 

Celý článek

Srážka se zvěří: Jak postupovat a jaké pojištění vám pomůže?

Srážka se zvěří je jedním z největších strašáků českých silnic. Počty nehod se srnami, divočáky a dalšími obyvateli lesů za poslední roky stabilně narůstají. Zároveň tradičně patří mezi nejčastější příčiny nehod. Při sjednávání pojištění byste proto na riziko střetu se zvěří neměli zapomenout – škody na vozidle a zdraví pasažérů totiž mohou vystoupat i na statisíce korun. 

Celý článek

Opravujete dům po babičce? Nezapomeňte na své pojištění nemovitosti

Program zálohových dotací, z něhož můžete opravit dům po babičce nebo třeba nedávno koupenou starší vilku, přilákal mnoho lidí. Ať už se rozhodnete využít dotaci k zateplení budovy, instalaci fotovoltaické elektrárny nebo se díky zvýhodněnému úvěru pustíte do celkové rekonstrukce, myslete i na vliv úprav na vaše pojištění. 

Celý článek