BackgroundBackground mobile

Kontrola a porovnání pojištění zdarma

Buďte pojištěni správně. Zkontrolujeme vaše pojistné smlouvy od všech pojišťoven a dohlédneme na důležité detaily nebo vám sjednáme to nejvýhodnější nové pojištění. Vyřešte své pojištění jednou provždy. Stačí pár kliků a máte hotovo.

Zkontrolovat smlouvySjednat nové pojištěníRazitko vylepsit smlouvyKontrola pojištění
Kontrola pojištění
Stáhněte si zdarma RIXO appku a mějte své pojistky pod kontrolou
Apple appAndroid app

Jak na kontrolu vašeho pojištění?

Je to snadné. Abyste si jednou provždy mohli být jisti, že jste pojištěni správně, stačí vám pár minut a mobilní telefon.
1
2
3
4
5

Zaregistrujte se

Registrace je rychlá. Vyplníte pár informací a vše potvrdíte kliknutím na link, který vám pošleme e-mailem. A váš RIXO účet je vám k službám.

Zaregistrujte se

Registrace je rychlá. Vyplníte pár informací a vše potvrdíte kliknutím na link, který vám pošleme e-mailem. A váš RIXO účet je vám k službám.

Nahrajte svoje smlouvy

Abychom mohli vaše pojištění zkontrolovat, potřebujeme pojistnou smlouvu. Máte ji elektronicky? Stačí ji do vašeho RIXO účtu uložit. Papírovou smlouvu zase během chvilky vyfotíte mobilem. A řešení máme i pro ty, co smlouvu nemají u sebe. Podepište plnou moc a my si ji za vás vyžádáme od pojišťovny.

Zjistěte, jak je vaše pojistka na tom

Naši odborníci s pomocí chytrého algoritmu pojistnou smlouvu pečlivě projdou. Objektivní hodnocení potom najdete ve svém RIXO účtu. Kvalitu smlouvy jasně uvidíte pomocí RIXO indexu na stupnici od 1 do 10 a vysvětlíme vám i silné a slabší stránky vašeho pojištění.

Pokud je to třeba, pojištění vylepšete

Zjistili jste, že by stálo za to vaši smlouvu vylepšit? Je to jednoduché, stačí si vybrat jednu z variant, které jsme pro vás připravili. Se změnou vám rádi pomůžeme.

Dejte si nohy nahoru, pojištění ohlídáme za vás

Odteď se budeme k vaší pojistce pravidelně vracet a před koncem pojistného období ji znovu zkontrolujeme a ohodnotíme. Ve vhodný čas vás upozorníme, pokud pro vás najdeme lepší variantu. Vy tak můžete myslet na příjemnější věci.

Co je to RIXO index?

RIXO index je číslo na stupnici od 1 do 10, kterým jednoduše vyjádříme, jak kvalitní je vaše pojištění. V tomto čísle se setkávají stovky podmínek a parametrů, jako je třeba cena nebo limity pojistného krytí, které u každé smlouvy sledujeme. Čím výhodnější pojistku máte, tím vyšší bude její RIXO index.

0
Výborná smlouva
0
Průměrná smlouva
0
Špatná smlouva
Zkontrolovat smlouvy
Uložíme a vyhodnotíme vaše pojistné smlouvy od všech pojišťoven. Při přípravě doporučení spolupracujeme s několika námi vybranými a ověřenými pojišťovnami. Jako pojišťovací zprostředkovatel jsme zapsáni v registru vedeném Českou národní bankou.