Havarijní pojištění

Jednoduše, rychle, online.

O jaké pojištění máte zájem?
pov
Povinné ručení
hav
Havarijní pojištění
CZ
VIN
Nemám ještě SPZ, zadám VIN
Odesláním žádosti potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami zpracování OÚ.

Nabízíme pojištění od ověřených pojišťoven

AllianzAXA AssistanceCPPCSOBDirectKomercni pojistovnaMaximaMetLifeNNPillowSlaviaSV pojistovnaUniqaVZP

Proč RIXO

Nejlevnější povinné ručení
Nejvýhodnější havarijní pojištění
Nabídky do 2 minut
Upozorníme na výročí pojistky

Jak na srovnání havarijního pojištění

jak-na-srovnani-havarijniho-pojisteni
Cesta k nejvýhodnějšímu havarijnímu pojištění nebyla nikdy jednodušší. Srovnání nabídek vám zabere jen několik minut. Pojištění můžete uzavřít jednoduše online z pohodlí svého domova, nebo vám pomůže náš specialista na autopojištění.
1
Zadání
Stačí zadat registrační značku (SPZ) a technické údaje o vozidle se vyplní samy. Vy už jen doplníte pár informací o sobě, abyste nepřišli o bonusy.
Stačí zadat registrační značku (SPZ) a technické údaje o vozidle se vyplní samy. Vy už jen doplníte pár informací o sobě, abyste nepřišli o bonusy.
2
Online kalkulačka
Během několika minut vám ukážeme několik nabídek autopojištění od předních českých pojišťoven. Pokud vám nastavení rizik nebude vyhovovat, můžete si ho sami upravit.
3
Srovnání nabídek
Nabídky autopojištění vám přehledně srovnáme vedle sebe. Pokud si vyberete, pojistku si sjednáte jednoduše online a my vám obratem pošleme zelenou kartu. Se sjednáním vám také může pomoct náš specialista.

Kdy mi havarijní pojištění pomůže?

Havarijní pojištění hradí škody, které vznikly na vašem autě. Jedná se o škody následkem havárie, kterou způsobíte, ale také škody, které jsou způsobeny vnějšími vlivy. Mezi základní patří dopravní nehoda, srážka se zvěří, vandalismus nebo například přírodní vlivy. Pomocí připojištění si ho ale můžete rozšířit, aby chránil i cestující nebo třeba zavazadla.
povinne-ruceni

Pro jaké vozidlo je dobré si sjednat havarijní pojištění?

Obecně platí, že by si měli havarijní pojištění sjednat všichni, kdo chtějí mít po dopravní nehodě nárok na pojistné plnění. My doporučujeme sjednání havarijního pojištění pro vozy mladší sedmi let nebo vozy, které mají vysokou hodnotu.
povinne-ruceni

Na co se vztahuje havarijní pojištění?

Havarijní pojištění kryje škody na vašem vozidle ale také krádež. Na rozdíl od povinného ručení si můžete sami vybrat, před jakými riziky se chcete chránit. Může to být havárie, živelné katastrofy, překousané kabely, odcizení části nebo celého vozu, vandalismus, pád předmětu nebo střet se zvěří. Na krytí škod, které způsobíte jinému vozidlu slouží povinné ručení →
povinne-ruceni