Aplikace RIXO
Víc než jen
pojištění v mobilu

S aplikací RIXO.cz budete mít vše ohledně pojištění vždy po ruce. V aplikaci si rychle, výhodně a jednoduše srovnáte a sjednáte jakékoli pojištění, ale najdete tam i další užitečné funkce.
qr

Stáhněte si naši appku

apple
google
huawei
Mobilní aplikace RIXO

Co všechno naše aplikace umí?

rixo-gauc
Srovnání a sjednání
pojištění kdykoli a kdekoli
Na RIXO.cz si můžete srovnat všechny typy pojištění, energie nebo finanční produkty rychle a výhodně. Stačí zadat několik základních údajů a RIXO.cz vám ihned srovná nabídky pojištění od ověřených pojišťoven, bank a dodavatelů energií.
Přehled o všech pojistkách. Své smlouvy máte na jednom místě a vždy po ruce
nabidky
rixo-lupa
Kontrola vašich stávajících pojistných smluv
Na RIXO.cz se také dozvíte, zda jsou vaše stávající pojistné smlouvy od jakékoliv pojišťovny správně nastavené, jestli kryjí vše, co je potřeba, nebo zda za ně zbytečně nepřeplácíte. Zkontrolujeme mnoho různých parametrů, jako jsou výluky, spoluúčasti a rizika. Vaše smlouvy stačí v aplikaci vyfotit mobilem.
Při sjednání cestovního
pojištění vám asistenční
kartičku do appky
automaticky uložíme.
asistencni-karta

Na co se nejčastěji ptáte?

Jak se do aplikace přihlásím?

Lze se přihlásit pomocí Face ID nebo otisku prstů?

Co dělat, když do aplikace zapomenu heslo?

Jak v mobilní aplikaci změnit heslo?

Jsou mé osobní údaje v bezpečí?

Jak do aplikace vložím asistenční kartičku?

Co potřebuji, abych mohl používat aplikaci?

Ulehčíme Vám komplikovaný svět
pojišťovnictví a financí

Nahrání a ohodnocení stávajících smluv
1. Nahrání a ohodnocení stávajících smluv
Můžete si nahrát vaše stávající smlouvy dvěma způsoby. Své smlouvy můžete nahrát do svého účtu ručně. Pokud některou smlouvu nemůžete najít, máte možnost udělit nám plnou moc a my si vaši smlouvu od pojišťovny vyžádáme. V obou případech smlouvy následně zdigitalizujeme a ohodnotíme, jak dobře vás kryjí.
2. Přehled smluv
Vaše stávající nebo nové smlouvy budete mít vždy k dispozici ve vašem účtu. Budete si moct zkontrolovat, jaká máte nastavená rizika a limity. Budeme za vás hlídat výročí smluv a v případě, že najdeme lepší nabídku, dáme vám o tom vědět, abyste si buď zvýšili ochranu nebo snížili cenu pojistného. V případě cestovního pojištění máte v aplikaci uloženou kartičku pojištěnce, která se vám může hodit na vašich cestách. Pokud jste si sjednali povinné ručení pro své vozidlo, najdete v appce také svou zelenou kartu.
Přehled smluv
Sjednání nové smlouvy
3. Sjednání nové smlouvy
V případě, že vám některé pojištění chybí nebo vám nevyhovuje ochrana u stávající smlouvy, můžete si přes aplikaci sjednat jednoduše pojištění nové. Jako obvykle vám v případě potřeby pomůže náš profesionál na telefonu, který odpoví na veškeré vaše dotazy a pomůže se samotným sjednáním smlouvy.
4. Pohlídáme termíny za vás
Už si nemusíte hlídat, jestli máte platnou dálniční známku nebo zda vám brzy nepropadne STK. Aplikace RIXO to udělá za vás a včas vás prostřednictvím notifikace upozorní na termín, abyste si mohli vše zařídit s klidem a v předstihu.
Přehled smluv
Sjednání nové smlouvy
5. Poskytujeme bezpečné úložiště pro vaše dokumenty
Kam s řidičským průkazem nebo občankou, když si ji chcete bezpečně uložit do telefonu? Stačí ji nahrát do aplikace RIXO. Díky ní budete mít své důležité dokumenty kdykoliv dostupné v online podobě bez nutnosti instalovat do svého mobilu další aplikace.