Pojištění odpovědnosti

Jednoduše, rychle, online.

Vyberte, kterou odpovědnost potřebujete?
Broken window icon
Občan
v běžném životě
Broken laptop icon
Zaměstnanec v práci
(neplatí pro OSVČ)
Formulář vyplníte do 2 minut
Záruka
nejlepší ceny

Nabízíme pojištění od ověřených pojišťoven

Nejlepší způsob jak mít to nejvýhodnější pojištění

Objektivní srovnáníSrovnáváme nabídky z ověřených pojišťoven tak, abychom vám vždy mohli nabídnout to nejvýhodnější pojištění.
Záruka nejlepší cenyNajdeme pro vás ideální pojištění, které respektuje všechny vaše požadavky, a přitom vám šetří peníze.
S námi nemusíte nic řešitUž navždy budete správně pojištění. Každý rok vám zkontrolujeme pojištění a pokud najdeme lepší, tak vás na to upozorníme.

Kryjeme vám záda

Chybovat je lidské. Za své chyby se správným pojištěním platit nemusíte. Pojištění odpovědnosti vás totiž kryje ve chvíli, kdy způsobíte újmu někomu jinému.Vybrat si u nás můžete vždy z několika variant pojištění za nejnižší cenu. Zároveň jsme připraveni vám vybranou nabídku upravit dle vašich individuálních požadavků.Abyste se v nabídkách pojištění lépe orientovali, vytvořili jsme RIXO index, díky kterému na první pohled poznáte, jak je pojistná smlouva kvalitní, zda kryje všechna rizika nebo nestojí zbytečně moc.

Jak funguje pojištění odpovědnosti?

Broken window icon
Občan v běžném životě
(„pojistka na blbost“)
Pojištění odpovědnosti kryje všechny škody, které způsobíte vy, vaše děti nebo např. pes někomu jinému. Hradí nejen škody na majetku a újmu na zdraví, ale také náklady nutné k právní ochraně pojištěného.
Broken laptop icon
Zaměstnanec v práci
(„ZAM-ZAM“)
Pojištění odpovědnosti zaměstnance za škodu způsobenou zaměstnavateli je vhodné pro zaměstnance, kteří mohou způsobit škodu svému zaměstnavateli. Pojištění např. hradí rozbitý počítač, služební auto nebo finanční škodu.