heart-icon

Životní pojištění

Pocit bezpečí se nedá vyčíslit. Najdeme pro vás životní pojištění na míru.

Formulář vyplníte do 2 minut

Nabízíme pojištění od 12 ověřených pojišťoven

Nejlepší způsob jak mít to nejvýhodnější pojištění

Objektivní srovnáníSrovnáváme nabídky z ověřených pojišťoven tak, abychom vám vždy mohli nabídnout to nejvýhodnější pojištění.
Záruka nejlepší cenyNajdeme pro vás ideální pojištění, které respektuje všechny vaše požadavky, a přitom vám šetří peníze.
conditions-icon
Srozumitelné podmínkyVysvětlíme vám, jaká rizika máte ve smlouvě zahrnutá a proč. Každou smlouvu sjednáváme individuálně.
conditions-icon

Jak životní pojištění pomáhá?

Panu Pavlovi je 45 let, má dvě děti a hypotéku na dům za 5 mil. Kč. Vždy si platil životní pojištění. Bohužel zjistil, že za příliš vysokou cenu nemá pojištěna důležitá rizika, která ho ochrání v případě pracovní neschopnosti nebo vážného úrazu.Pavel si nechal svou stávající smlouvu zkontrolovat službou RIXO.cz a vybral si lepší pojištění za nižší cenu.

4 důvody proč mít životní pojištění

first-heart
Pracovní neschopnostPokud v důsledku úrazu nebo nemoci zůstanete v pracovní neschopnosti, může to znamenat ztrátu měsíčních příjmů. Pojištění pracovní neschopnosti vám pomůže tuto ztrátu pokrýt.
second-heart
Závažná onemocněníV případě onemocnění, které si vyžádá delší léčbu či pobyt v nemocnici, toto pojištění dokáže pokrýt nadstandardní výdaje spojené s léčebnými výlohami i ztrátu příjmů v důsledku léčby.
third-heart
InvaliditaZajištění rizika invalidity je nezbytným pilířem životního pojištění. Pojistná částka by měla být nastavena tak, aby si klient v případě invalidity udržel svůj životní standard až do důchodového věku.
fourth-heart
Smrt z jakýchkoli příčinPojištění dokáže zabezpečit rodinu v případě úmrtí. Pojistná částka by měla odpovídat takové výši, aby v případě smrti pojištěného byla jeho rodina dostatečně zabezpečena a nezůstaly jí žádné závazky.