Srovnejte si
úrazové pojištění

Jsme jediný srovnávač, který díky unikátním technologiím dokáže online srovnat úrazové pojištění. Ukážeme vám několik nabídek od různých pojišťoven, a vy se nenapálíte ani cenou, ani plněním.

clock
Srovnání do 2 minut
pig
Ušetříte až tisíce korun ročně

Nabízíme pojištění od ověřených pojišťoven

AllianzCPPCSOBKomercni pojistovnaMetLifeNNPillowUniqa

Jak na srovnání úrazového pojištění

jak-na-to
Není v lidských silách si srovnat všechny nabídky úrazového pojištění na trhu tak, abyste si vybrali pro vás to nejvhodnější. My v RIXO.cz to díky naší unikátní technologii umíme. Srovnali jsme do detailů pojistné produkty, abychom vám mohli ihned online ukázat několik nabídek od různých pojišťoven.
1
Zadání
Abychom vám společně s pojišťovnami mohli připravit nabídky na tělo, které odpovídají vaší současné životní situaci, potřebujeme od vás několik nezbytných údajů.
Abychom vám společně s pojišťovnami mohli připravit nabídky na tělo, které odpovídají vaší současné životní situaci, potřebujeme od vás několik nezbytných údajů.
2
Online kalkulačka
Na základě zadaných údajů se pomocí unikátních technologií online spojíme s několika pojišťovnami a nastavíme vám pojištění na míru. Pokud vám nastavení nebude vyhovovat, můžete si ho sami upravit.
3
Srovnání nabídek
Přehledně pro vás srovnáme několik nabídek úrazového pojištění z různých pojišťoven, seřazených podle ceny od nejlevnější po nejdražší.

K čemu je úrazové pojištění?

Úraz se může stát každému z nás nejen při sportu, ale i doma, stačí chvilka nepozornosti. U lehkého úrazu vás nebude jeho léčení omezovat a můžete i pracovat. Když půjde o závažnější úraz, budete hospitalizováni, pak budou následovat rehabilitace. Nebudete moci chodit do práce a tím dojde k výpadku vašeho příjmu. Úrazové pojištění pomůže při poškození vašeho zdraví z vnějších příčin. Nekryje případy kdy, si poškození způsobíte sami.
urazove-pojisteni

Kdy mi úrazové pojištění pomůže?

Úrazové pojištění vám pomůže při nečekaných výdajích, třeba na úpravu bezbariérového bydlení po vážném úrazu, pak se vám bude hodit částka, kterou dostanete od pojišťovny. Úrazové pojištění využijete i v případě, že jste hospitalizovaní s úrazem, pak dostanete dohodnutou částku za každý den pobytu v nemocnici.
urazove-pojisteni

Pro koho je úrazové pojištění vhodné?

Sjednání úrazového pojištění by měli zvážit lidé, kteří vykonávají rizikovější povolání (kdy v zaměstnání může dojít k úrazu, například dělnické profese) anebo ti, kteří častěji sportují na rekreační úrovni.
O úrazovém pojištění pro děti by měli také přemýšlet rodiče. Úraz dítěte může způsobit výrazný zásah do rodinného rozpočtu, když se jeden z rodičů bude starat o zraněné dítě.
urazove-pojisteni

Je úrazové pojištění součástí cestovního pojištění?

Pokud vyrážíte na cesty, je dobré si sjednat krátkodobé pojištění úrazu v rámci cestovního pojištění pro termín cesty.
urazove-pojisteni

Srovnáme nabídky úrazového pojištění od několika pojišťoven

Málokdo ví, že za obdobně nastavené pojištění dostanete od několika pojišťoven cenově odlišnou nabídku, což může výrazně ovlivnit rodinný rozpočet.

A protože se úrazové pojištění sjednává na dlouhou dobu, je měsíční úspora velmi podstatná.

Srovnali jsme proto pro vás několik nabídek úrazového pojištění od různých pojišťoven, abyste si mohli vybrat to nejvhodnější.

Srovnání nabídek urazového pojištění

Nejčastější dotazy

Jaká rizika kryje úrazové pojištění?

Co se stane, pokud utrpím úraz během sportovní aktivity?

Jaký vliv má můj životní styl a koníčky na cenu úrazového pojištění?

Platí úrazové pojištění v zahraničí?

Je úrazové pojištění vhodné pro děti?

Stáhněte si RIXO aplikaci zdarma. Srovnání nového pojištění a všechny sjednané smlouvy budete mít vždy po ruce.
Rixo mobile promo purple

Stáhněte si RIXO aplikaci zdarma. Srovnání nového pojištění a všechny sjednané smlouvy budete mít vždy po ruce.

apple
google
huawei
qr