Chorvatsko

Cestovní pojištění do Chorvatska

Chorvatsko u Čechů dlouhodobě boduje jako nejpopulárnější zahraniční destinace, kam vyrazit v létě na dovolenou. A není divu: krásné pláže, malebné vesničky a přímořská městečka, historií sálající Dubrovník a Split... každý si přijde na své. Ať už se k Jadranu chystáte autem, vlakem nebo letecky, potřebujete cestovní pojištění.

Jaké připojištění se bude hodit?

  • pojištění zavazadel
  • odpovědnost za škodu třetím osobám
  • rizikové či extrémní sporty
  • storno zájezdu

Vyberte si pojištění s dostatečným krytím na pojištění léčebných výloh. Na základě našich zkušeností doporučujeme minimálně 5 milionů Kč

Check

Jak najít to nejvýhodnější cestovní pojištění do Chorvatska?

rixak gauc

Nabídka cestovního pojištění je skutečně široká. Nejsnadněji se v ní zorientujete tak, že si pojištění necháte srovnat. Stačí, když vyplníte základní údaje o vaší cestě a zaškrtnete, o jaká připojištění máte zájem. Na základě těchto údajů vám během několika vteřin zobrazíme nejvýhodnější nabídky. Pokud si jednu z variant vyberete, stačí kliknout na tlačítko „Mám zájem“ a pojištění zaplatit. Máte hotovo, můžete jet!

Navíc vám automaticky uložíme všechny dokumenty včetně asistenční kartičky do mobilní aplikace RIXO. Není třeba si s sebou na dovolenou nic tisknout nebo hledat v e-mailu.

Kolik stojí cestovní pojištění do Chorvatska?

Pokud se chystáte na týdenní dovolenou, cena cestovního pojištění u nás začíná asi na 180 Kč.

question mark

Praktické informace před cestou do Chorvatska?

question mark

Vstupní podmínky

Měna

Očkování

Jazyk a obyvatelstvo

Počasí v Chorvatsku a ideální doba k vycestování

Pokud do Chorvatska vyrážíte s vidinou koupačky, za nejvhodnější období považujeme měsíce od června do září. Pokud vám nejde o teplotu moře a snesete občasné srážky, potěší vás Chorvatsko příjemným klimatem i v jiných měsících. Proč nevyrazit i na jaře nebo na podzim?

calendar

Další nejčastěji navštěvované destinace

phone

Všechny smlouvy pod palcem v naší appce

Stáhněte si aplikaci RIXO ve svém Google Play nebo App Store a mějte své pojistné smlouvy uloženy přehledně ve svém telefonu. S námi se nemusíte o nic starat, na všechny důležité termíny vás upozorníme a budeme hlídat pojištění za vás.

appStore
googlePlay
huaweiStore
phone