Úrazové pojištění
pro děti

Úrazové pojištění pro děti RIXO
Srovnejte si s RIXO.cz nejvýhodnější úrazové pojištění pro děti.

I ti nejmenší si zaslouží to nejlepší pojištění pod sluncem. Jste rodič a chcete své dítě pojistit? Stačí jen zadat pár údajů o sobě a my se s vámi co nejdříve spojíme, abychom mohli nastavit pojištění přesně podle potřeb vašeho dítěte.

Nabízíme pojištění od ověřených pojišťoven

AllianzCPPCSOBKomercni pojistovnaMetLifeNNPillowUniqa

Jak na srovnání úrazového pojištění dětí

Není v lidských silách si srovnat všechny nabídky úrazového pojištění na trhu tak, abyste pro své děti vybrali to nejlepší a zároveň nejvýhodnější. Naši specialisté v RIXO.cz to ale umí.
1
Zadání
Abychom vám společně s pojišťovnami mohli připravit nabídky, které odpovídají potřebám vašich dětí, potřebujeme několik nezbytných údajů o vás jako pojistníkovi. Úrazové pojištění dětí si můžete srovnat a sjednat společně s životním pojištěním pro dospělé.
Abychom vám společně s pojišťovnami mohli připravit nabídky, které odpovídají potřebám vašich dětí, potřebujeme několik nezbytných údajů o vás jako pojistníkovi. Úrazové pojištění dětí si můžete srovnat a sjednat společně s životním pojištěním pro dospělé.
2
Hovor se specialistou
Na základě zadaných údajů se vám ozveme a společně probereme, jak nastavit pojištění vašemu dítěti na míru. Mějte po ruce údaje o vás i o dítěti.
3
Srovnání nabídek
Nabídky pojišťoven vám zašleme na váš e-mail. Přehledně je srovnáme podle ceny od nejlevnější po nejdražší. Vy už si pak jen vyberete nabídku, která vám nejlépe vyhovuje.

K čemu je úrazové pojištění dětí?

Úrazy jsou u dětí na denním pořádku. Hrozí při sportování, na kroužcích, tělocviku i obyčejné hře s kamarády. Stačí jen chvilka nepozornosti. Nenadálý úraz dítěte může nepříjemně zasáhnout do vašeho života i rodinných financí. Zaskočit vás mohou výdaje spojené s léčením nebo výpadek příjmu kvůli hlídání a péči o dítě. A právě proto je tu pro vás úrazové pojištění.

Pro koho je úrazové pojištění vhodné?

Sjednání úrazového pojištění byste měli zvážit už u dětí kolem věku 6 měsíců, kdy děti začínají objevovat okolní svět. Za nejrizikovější období je však považováno rozmezí 10-15 let věku. Úrazové i životní pojištění pro děti je možné uzavřít v podstatě od narození do 14-15 let. Úrazové pojištění pro děti u většiny pojišťoven končí až dovršením věku 25 let.

V jakých případech vám úrazové pojištění dětí pomůže?

Úrazové pojištění se skládá z několika pojistných rizik. Mezi ně patří pojištění trvalých následků úrazu, hospitalizace nebo ošetřování dítěte. V případě úrazu vám pojišťovna vyplatí plnění, které můžete využít podle svých potřeb. Například k nadstandardní lékařské péči, rehabilitacím, úpravě domova nebo k náhradě příjmu po dobu, kdy jste s dítětem doma. Na prvním místě by však mělo být sjednání životního pojištění vás jako rodičů, které celou rodinu ochrání před výpadkem příjmu, pokud nebudete moci pracovat. Z jakékoliv zdravotní příčiny.

Nejčastější dotazy

Jaká rizika kryje úrazové pojištění pro děti?

Co může být hrazeno z dětského úrazového pojištění?

Jaký je rozdíl mezi úrazovým a životním pojištěním?

Za jak dlouho vyplatí pojišťovna peníze v případě úrazu?

Je možné pojistit dítě na poslední chvíli?