Itálie

Cestovní pojištění do Itálie

Existuje mezi námi někdo, kdo by ohrnoval nos nad výletem do Itálie? Řím, Florencie nebo Benátky jako symbol neuvěřitelného historického i architektonického odkazu. Krásné pobřeží a perly Středozemního moře, Sardinie a Sicílie. Nevyhnutelná sacharidová nálož v podobě pizzy, pasty, sýrů nebo zmrzliny. Dolomity a proslulá jezera. Věhlasná italská móda. Ať už vás do Itálie přivádí cokoliv, nezapomeňte se před cestou pojistit!

Jaké připojištění se bude hodit?

  • pojištění zavazadel
  • odpovědnost za škodu třetím osobám
  • rizikové či extrémní sporty
  • storno zájezdu

Vyberte si pojištění s dostatečným krytím na pojištění léčebných výloh. Na základě našich zkušeností doporučujeme minimálně 5 milionů Kč

Check

Jak najít to nejvýhodnější cestovní pojištění do Itálie?

rixak gauc

Nabídka cestovního pojištění je skutečně široká. Nejsnadněji se v ní zorientujete tak, že si pojištění necháte srovnat. Stačí, když vyplníte základní údaje o vaší cestě a zaškrtnete, o jaká připojištění máte zájem. Na základě těchto údajů vám během několika vteřin zobrazíme nejvýhodnější nabídky. Pokud si jednu z variant vyberete, stačí kliknout na tlačítko „Mám zájem“ a pojištění zaplatit. Máte hotovo, můžete jet!

Navíc vám automaticky uložíme všechny dokumenty včetně asistenční kartičky do mobilní aplikace RIXO. Není třeba si s sebou na dovolenou nic tisknout nebo hledat v e-mailu.

Kolik stojí cestovní pojištění do Itálie?

Pokud se chystáte na týdenní dovolenou, cena cestovního pojištění u nás začíná asi na 160 Kč.

question mark

Praktické informace před cestou do Itálie?

question mark

Vstupní podmínky

Měna

Očkování

Jazyk a obyvatelstvo

Počasí v Itálii a ideální doba k vycestování

Itálie své návštěvníky vítá s otevřenou náručí po celý rok! V zimě si tu parádně zalyžujete. Jaro a podzim vás potěší nižšími cenami i menším náporem turistů, zvlášť v případě, že se chystáte do měst na poznávací zájezd. Léto v Itálii je žhavé, což vám nutně nemusí vadit, pokud ho trávíte na pláži.

calendar

Další nejčastěji navštěvované destinace

phone

Všechny smlouvy pod palcem v naší appce

Stáhněte si aplikaci RIXO ve svém Google Play nebo App Store a mějte své pojistné smlouvy uloženy přehledně ve svém telefonu. S námi se nemusíte o nic starat, na všechny důležité termíny vás upozorníme a budeme hlídat pojištění za vás.

appStore
googlePlay
huaweiStore
phone