Rakousko

Cestovní pojištění do Rakouska

Dechberoucí Alpy, Vídeň nebo Salzburg, bohatá historie a kulturní scéna, lyžování a adventní trhy… to je jen setina lákadel, která pětinu Čechů každoročně přiměje k návštěvě našeho jižního souseda. Chystáte se do Rakouska? Nezapomeňte na cestovní pojištění, ať si svůj vídeňský řízek s ryzlinkem a sacherem vychutnáte bez starostí.

Jaké připojištění se bude hodit?

  • pojištění zavazadel
  • odpovědnost za škodu třetím osobám
  • rizikové či extrémní sporty
  • storno zájezdu

Vyberte si pojištění s dostatečným krytím na pojištění léčebných výloh. Na základě našich zkušeností doporučujeme minimálně 5 milionů Kč

Check

Jak najít to nejvýhodnější cestovní pojištění do Rakouska?

rixak gauc

Nabídka cestovního pojištění je skutečně široká. Nejsnadněji se v ní zorientujete tak, že si pojištění necháte srovnat. Stačí, když vyplníte základní údaje o vaší cestě a zaškrtnete, o jaká připojištění máte zájem. Na základě těchto údajů vám během několika vteřin zobrazíme nejvýhodnější nabídky. Pokud si jednu z variant vyberete, stačí kliknout na tlačítko „Mám zájem“ a pojištění zaplatit. Máte hotovo, můžete jet!

Navíc vám automaticky uložíme všechny dokumenty včetně asistenční kartičky do mobilní aplikace RIXO. Není třeba si s sebou na dovolenou nic tisknout nebo hledat v e-mailu.

Kolik stojí cestovní pojištění do Rakouska?

Pokud se chystáte na týdenní dovolenou, cena cestovního pojištění u nás začíná asi na 160 Kč.

question mark

Praktické informace před cestou do Rakouska?

question mark

Vstupní podmínky

Měna

Očkování

Jazyk a obyvatelstvo

Počasí v Rakousku a ideální doba k vycestování

Klima v Rakousku věrně kopíruje podnebné podmínky naší vlasti. Nejvíc Čechů do Rakouska míří hlavně v zimě, která láká lyžaře svými zasněženými svahy, nebo naopak v létě během slunných dní. Za Mozartovými koulemi a kávou melange ale můžete vyrazit i na jaře nebo na podzim!

calendar

Další nejčastěji navštěvované destinace

phone

Všechny smlouvy pod palcem v naší appce

Stáhněte si aplikaci RIXO ve svém Google Play nebo App Store a mějte své pojistné smlouvy uloženy přehledně ve svém telefonu. S námi se nemusíte o nic starat, na všechny důležité termíny vás upozorníme a budeme hlídat pojištění za vás.

appStore
googlePlay
huaweiStore
phone