Slovensko

Cestovní pojištění na Slovensko

Slovensko se v oblíbenosti zahraničních destinací Čechů pravidelně umisťuje na stupních vítězů. Kromě geografické blízkosti země láká na panoramatické výhledy v Tatrách nebo relaxu ve věhlasných lázních. Jeho přívětivost umocňuje také absence jazykové bariéry a cenová dostupnost. I když se na Slovensku často cítíme “jako doma”, pro 100% klid a pohodlí na dovolené skutečně potřebujeme cestovní pojištění.

Jaké připojištění se bude hodit?

  • pojištění zavazadel
  • odpovědnost za škodu třetím osobám
  • rizikové či extrémní sporty
  • storno zájezdu

Vyberte si pojištění s dostatečným krytím na pojištění léčebných výloh. Na základě našich zkušeností doporučujeme minimálně 5 milionů Kč

Check

Jak najít to nejvýhodnější cestovní pojištění na Slovensko?

rixak gauc

Nabídka cestovního pojištění je skutečně široká. Nejsnadněji se v ní zorientujete tak, že si pojištění necháte srovnat. Stačí, když vyplníte základní údaje o vaší cestě a zaškrtnete, o jaká připojištění máte zájem. Na základě těchto údajů vám během několika vteřin zobrazíme nejvýhodnější nabídky. Pokud si jednu z variant vyberete, stačí kliknout na tlačítko „Mám zájem“ a pojištění zaplatit. Máte hotovo, můžete jet!

Navíc vám automaticky uložíme všechny dokumenty včetně asistenční kartičky do mobilní aplikace RIXO. Není třeba si s sebou na dovolenou nic tisknout nebo hledat v e-mailu.

Kolik stojí cestovní pojištění na Slovensko?

Pokud se chystáte na týdenní dovolenou, cena cestovního pojištění u nás začíná asi na 140 Kč.

question mark

Praktické informace před cestou na Slovensko?

question mark

Vstupní podmínky

Měna

Očkování

Jazyk a obyvatelstvo

Počasí na Slovensku a ideální doba k vycestování

K našim východním sousedům můžete bez starostí vyjet celoročně. V zimě na lyže, v létě za turistikou, kdykoliv za pulzující gastroscénou Bratislavy… jeďte, kdy se vám zlíbí!

calendar

Další nejčastěji navštěvované destinace

phone

Všechny smlouvy pod palcem v naší appce

Stáhněte si aplikaci RIXO ve svém Google Play nebo App Store a mějte své pojistné smlouvy uloženy přehledně ve svém telefonu. S námi se nemusíte o nic starat, na všechny důležité termíny vás upozorníme a budeme hlídat pojištění za vás.

appStore
googlePlay
huaweiStore
phone