Turecko

Cestovní pojištění do Turecka

Turecko v posledních letech přitahuje Čechy jako magnet. Nabízí nádech asijské exotiky (bez většího kulturního šoku), úžasné pláže na pobřeží Egejského moře, bohatou historii a neodolatelnou gastronomii plnou masa, koření a baklavy. Širokou paletu turistického vyžití podtrhuje cenová dostupnost země. Obdivujte mešity nebo paláce v Istanbulu, relaxujte v tradičních lázních a hammamech, koupejte se v azurových vodách. A užívejte si ten klid v duši, který podtrhuje vědomí, že máte sjednané kvalitní cestovní pojištění.

Jaké připojištění se bude hodit?

  • pojištění zavazadel
  • odpovědnost za škodu třetím osobám
  • rizikové či extrémní sporty
  • storno zájezdu

Vyberte si pojištění s dostatečným krytím na pojištění léčebných výloh. Na základě našich zkušeností doporučujeme minimálně 5 milionů Kč

Check

Jak najít to nejvýhodnější cestovní pojištění do Turecka?

rixak gauc

Nabídka cestovního pojištění je skutečně široká. Nejsnadněji se v ní zorientujete tak, že si pojištění necháte srovnat. Stačí, když vyplníte základní údaje o vaší cestě a zaškrtnete, o jaká připojištění máte zájem. Na základě těchto údajů vám během několika vteřin zobrazíme nejvýhodnější nabídky. Pokud si jednu z variant vyberete, stačí kliknout na tlačítko „Mám zájem“ a pojištění zaplatit. Máte hotovo, můžete jet!

Navíc vám automaticky uložíme všechny dokumenty včetně asistenční kartičky do mobilní aplikace RIXO. Není třeba si s sebou na dovolenou nic tisknout nebo hledat v e-mailu.

Kolik stojí cestovní pojištění do Turecka?

Pokud se chystáte na týdenní dovolenou, cena cestovního pojištění u nás začíná asi na 160 Kč.

question mark

Praktické informace před cestou do Turecka?

question mark

Vstupní podmínky

Měna

Očkování

Jazyk a obyvatelstvo

Počasí v Turecku a ideální doba k vycestování

Pokud se v Turecku ukrýt před českou vlezlou zimou, možná budete z teplotních podmínek zklamaní. Ani u moře se teplota nepřehoupne přes 20 stupňů Celsia. Teploty se zvedají až v průběhu dubna. Hlavní sezóna pro turisty začíná v průběhu května a trvá až do října. Krajní měsíce sezóny pro vás mohou být zvlášť zajímavé, pokud se chystáte na poznávací zájezd.

calendar

Další nejčastěji navštěvované destinace

phone

Všechny smlouvy pod palcem v naší appce

Stáhněte si aplikaci RIXO ve svém Google Play nebo App Store a mějte své pojistné smlouvy uloženy přehledně ve svém telefonu. S námi se nemusíte o nic starat, na všechny důležité termíny vás upozorníme a budeme hlídat pojištění za vás.

appStore
googlePlay
huaweiStore
phone