USA

Cestovní pojištění do USA

Spojené státy americké a fascinuje všechny národnosti – a Češi rozhodně nejsou výjimkou. Americký sen voní po národních parcích, kosmopolitních městech, baseballu a basketbalu, báječných letních brigádách nebo studijních pobytech... těch lákadel je tolik. USA předchází pověst dobrodružné, ale také nákladné země. To se týká i zdravotní péče a lékařských ošetření. Jet do USA bez cestovního pojištění je risk, který nemá smysl podstupovat. I banální návštěva zubaře nebo pohotovosti se skutečně prodraží. Sjednejte si u nás to nejvýhodnější pojištění a užije si Státy naplno!

Jaké připojištění se bude hodit?

  • pojištění zavazadel
  • odpovědnost za škodu třetím osobám
  • rizikové či extrémní sporty
  • storno zájezdu

Vyberte si pojištění s dostatečným krytím na pojištění léčebných výloh. Na základě našich zkušeností doporučujeme minimálně 5 milionů Kč

Check

Jak najít to nejvýhodnější cestovní pojištění do USA?

rixak gauc

Nabídka cestovního pojištění je skutečně široká. Nejsnadněji se v ní zorientujete tak, že si pojištění necháte srovnat. Stačí, když vyplníte základní údaje o vaší cestě a zaškrtnete, o jaká připojištění máte zájem. Na základě těchto údajů vám během několika vteřin zobrazíme nejvýhodnější nabídky. Pokud si jednu z variant vyberete, stačí kliknout na tlačítko „Mám zájem“ a pojištění zaplatit. Máte hotovo, můžete jet!

Navíc vám automaticky uložíme všechny dokumenty včetně asistenční kartičky do mobilní aplikace RIXO. Není třeba si s sebou na dovolenou nic tisknout nebo hledat v e-mailu.

Kolik stojí cestovní pojištění do USA?

Pokud se chystáte na týdenní dovolenou, cena cestovního pojištění u nás začíná asi na 320 Kč.

question mark

Praktické informace před cestou do USA?

question mark

Vstupní podmínky

Měna

Očkování

Jazyk a obyvatelstvo

Počasí v USA a ideální doba k vycestování

Vzhledem k rozloze USA, která Čechům vyrazí dech, zahrnuje území mnoho různých klimatických oblastí. Logicky se pak počasí v rámci regionu výrazně liší. Například na severovýchodě USA (New York, Boston) a v Kanadě se v zimních měsících (prosinec až březen) setkáte s mrazy a sněhem, zatímco na jihu (např. v okolí Miami) vás přivítá slunce a vyšší teploty.

Obecně se pro návštěvu USA doporučuje jaro a podzim, tedy období od března do května a od září do listopadu. Tato období se vám odmění příjemným počasím a menšími davy turistů (ve srovnání s letními měsíci, kdy ceny za ubytování rostou).

calendar

Další nejčastěji navštěvované destinace

phone

Všechny smlouvy pod palcem v naší appce

Stáhněte si aplikaci RIXO ve svém Google Play nebo App Store a mějte své pojistné smlouvy uloženy přehledně ve svém telefonu. S námi se nemusíte o nic starat, na všechny důležité termíny vás upozorníme a budeme hlídat pojištění za vás.

appStore
googlePlay
huaweiStore
phone