O nás

Jsme online pojišťovací služba. Od roku 2018 pomáháme našim klientům najít správné a nejvýhodnější pojištění. Opíráme se o nejmodernější technologii na trhu, díky které dostanete srovnávací nabídku během několik vteřin, a know-how zkušených expertů. Srovnat a sjednat si u nás můžete autopojištění, pojištění majetku, životní a úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti (pro občany i zaměstnance), cestovní pojištění nebo energie (elektřinu a plyn).

Jako jediný srovnávač máme mobilní aplikaci, ve které najdete všechny své pojistky. S RIXO.cz máte navíc jistotu, že jste stále dobře pojištěni a neplatíte zbytečně moc. K vašim smlouvám se každý rok vrátíme a pojistky zkontrolujeme. Pokud existuje výhodnější a levnější alternativa, doporučíme vám ji.

Jsme transparentní

Pojištění vám připravíme na míru tak, aby pokrývalo všechna důležitá rizika a respektovalo vaše potřeby. Neupřednostňujeme vybrané pojišťovny na základě provize a neslibujeme nízkou cenu, která se v průběhu obchodního procesu zvyšuje.

Jsme srozumitelní

Nemluvíme s klienty pojišťovničinou, ale srozumitelně a lidsky. Náš tým pojišťovacích expertů pomáhá klientům pojistky pochopit a optimalizovat podle potřeb zákazníků. I když u pojistných produktů sledujeme více než 600 parametrů.

Jsme moderní

V 21. století je běžné nakupovat na jeden klik a v mobilní aplikaci. To platí i v případě pojištění na RIXO.cz. Během několik vteřin dostanete srovnání nabídek od předních pojišťoven. Disponujeme nejmodernější technologií na trhu, kterou neustále posouváme a zdokonalujeme.

Máme silné partnery

RIXO a.s. je členem skupiny EMMA Capital. Spolupracujeme pouze s ověřenými pojišťovnami.

AllianzAXA AssistanceCPPCSOBDirectKomercni pojistovnaMaximaMetLifeNNPillowSlaviaSV pojistovnaUniqaVZP