Pojištění nemovitosti

Jednoduše, rychle, online.

Co potřebujete pojistit?
dum
Dům nebo chatu
byt
Bytovou jednotku
Household equipment
Vybavení domácnosti

Nábytek, elektronika, spotřebiče, oblečení a další vybavení v domácnosti

apartment
Samotný objekt

Podlahy, zdi, stropy a další nebytové a úložné prostory, jako garáž a sklep

Formulář vyplníte do 2 minut
Nabídky od
ověřených
pojišťoven

Nabízíme pojištění od ověřených pojišťoven

Nejlepší způsob jak mít to nejvýhodnější pojištění

Objektivní srovnáníSrovnáváme nabídky z ověřených pojišťoven tak, abychom vám vždy mohli nabídnout to nejvýhodnější pojištění.
Záruka nejlepší cenyNajdeme pro vás ideální pojištění, které respektuje všechny vaše požadavky, a přitom vám šetří peníze.
S námi nemusíte nic řešitUž navždy budete správně pojištění. Každý rok vám zkontrolujeme pojištění a pokud najdeme lepší, tak vás na to upozorníme.

Správné pojištění na celý život

Pojištění majetku pomůže vyřešit spoustu starostí s bydlením. Abyste si mohli naplno užívat pohodlí domova, dbejte na to, aby byla vaše smlouva vždy aktuální a kryla všechna potřebná rizika.Vybrat si u nás můžete z několika variant pojištění za nejnižší cenu. Zároveň jsme připraveni vám vybranou nabídku upravit dle vašich individuálních požadavku.

Abyste se v nabídkách pojištění lépe orientovali, vytvořili jsme RIXO index, díky kterému na první pohled poznáte, jak je pojistná smlouva kvalitní, zda kryje všechna rizika nebo nestojí zbytečně moc.

Jak funguje pojištění majetku?

dům
Pojištění domuPojištění domu (nemovitosti) kryje škody způsobené na samotné stavbě. Pojištěny jsou také stavební součásti jako např. radiátory, kotel, klimatizace, solární panely apod.
dům
Pojištění bytuPojištění bytové jednotky kryje stejně jako pojištění domu škody, které jsou způsobené na samotné stavbě. Bytem se rozumí nemovitost se všemi stavebními součástmi.
dům
Pojištění domácnostiPojištění domácnosti kryje škody na vybavení a věcech, které jsou součástí domácnosti. Jedná se o nábytek, elektroniku, elektrospotřebiče nebo oblečení. Pojistit lze i věci ve sklepě, na půdě nebo v garáži.