Co když svoji smlouvu nemám u sebe / nemůžu najít / nemám zdigitalizovanou?

V případě, že smlouvy nemáte u sebe, rádi si je s vaším svolením sami vyžádáme od pojišťoven. S podpisem plné moci ještě ověříme vaši totožnost, abychom my i pojišťovna měli jistotu, že nedojde ke zneužití dat. Pokud najdete smlouvu v e-mailu, stačí nám ho jednoduše přeposlat na info@rixo.cz a my už ji do vašeho účtu uložíme.

Musím nahrát smlouvu, když chci využít službu RIXO.cz?

Nemusíte. Rádi vám připravíme nabídku nového pojištění i bez současné smlouvy. Pokud ale budeme mít vaši stávající smlouvu, nemusíte již zadávat údaje, které by jinak bylo potřeba vyplnit, a proces pro vás bude jednodušší. Navíc budeme schopni říct, zda je vůbec pro změnu vhodná chvíle a jestli se vám vyplatí. Všechny nahrané smlouvy navíc přehledně uložíme do vašeho RIXO účtu a pravidelně kontrolujeme. Ve správný čas je pak znovu vyhodnotíme a poohlédneme se, jestli pro vás najdeme výhodnější variantu. O vaše pojištění tak bude jednou provždy postaráno, a to podle nás stojí za to!

Proč se musím registrovat?

Jádrem naší služby je jeden účet, ze kterého můžete jednoduše spravovat všechny pojistné smlouvy. Máte jistotu, že všechny vaše pojistky jsou pravidelně znovu hodnoceny, srovnávány a je o ně postaráno, aniž se jimi musíte pravidelně zabývat. Abyste mohli mít tento účet k dispozici, je potřeba si ho vytvořit jednoduchou registrací. Díky registraci tak můžete nechat starost o to, jestli jste správně pojištěni, na nás.

Jsou vaše služby opravdu zdarma? Na čem vyděláváte?

RIXO.cz klientům uloží, vyhodnotí a doporučí lepší pojištění zcela zdarma. Jak si to můžeme dovolit? Kromě kontroly pojištění vám RIXO.cz dokáže také najít nejvýhodnější nabídku nového pojištění. Za každé sjednané nové pojištění získáme od pojišťovny provizi. Nespoléháme přitom na širokou síť prodejců, pobočky, ani velká call centra. RIXO.cz je efektivní díky moderním technologiím.

Nedoporučujete pojištění podle toho, kdo vám dá nejvyšší provizi?

Při výběru pojistek, které konkrétnímu klientovi doporučíme, se řídíme tím, co je výhodné pro něj. To klient vidí podle RIXO indexu, kterým každou doporučenou variantu hodnotíme. Dodržujeme zásadu nestrannosti a neupřednostňujeme žádnou ze spolupracujících pojišťoven. Provize, které od pojišťoven získáváme za sjednání nových smluv, nemají vliv na odměňování našich pracovníků.

Co když žádnou smlouvu nemám a potřebuji uzavřít novou pojistku? Poradíte?

Ano, rádi vám vybereme pojistnou smlouvu na míru. Stačí se zaregistrovat a vyplnit pár údajů, díky kterým zjistíme vaše aktuální potřeby. Co nejdříve se vám pak ozveme s nabídkou.

Ohodnotíte mi smlouvu od všech pojišťoven na trhu?

Ano, zvládneme uložit a vyhodnotit pojistné smlouvy od všech pojišťoven na českém trhu, které jste si uzavřeli na rodné číslo.

S kterými pojišťovnami spolupracujete?

Při přípravě doporučení spolupracujeme s několika námi vybranými a ověřenými pojišťovnami, jako jsou například Uniqa, Allianz, ČPP, Direct, AXA, ČSOB Pojišťovna a další.

Jak budou zabezpečené mé osobní údaje? Neprodáte je třetím stranám?

Naše služba je založena na tom, že zkontroluje klientovi pojistnou smlouvu a v případě potřeby mu u pojišťovny zprostředkuje lepší a pro něj výhodnější pojištění. K jiným účelům smlouvy klienta ani jeho osobní údaje dalším subjektům neposkytujeme. V rámci GDPR jsme povinni data klienta zabezpečit a střežit je. Na naši činnost dohlíží i ČNB.