Pojištění vozidel

Jednoduše, rychle, online.

O jaké pojištění máte zájem?
pov
Povinné ručení
hav
Havarijní pojištění
CZ
VIN
Nemám ještě SPZ zadám VIN
Nabídku připravíme do 3 minut
Odesláním žádosti potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami zpracování OÚ.
Nejvýhodnější
nabídka
do 3 minut

Nabízíme pojištění od ověřených pojišťoven

Nejlepší způsob jak mít to nejvýhodnější pojištění

Objektivní srovnáníSrovnáváme nabídky z ověřených pojišťoven tak, abychom vám vždy mohli nabídnout to nejvýhodnější pojištění.
Záruka nejlepší cenyNajdeme pro vás ideální pojištění, které respektuje všechny vaše požadavky, a přitom vám šetří peníze.
S námi nemusíte nic řešitUž navždy budete správně pojištění. Každý rok vám zkontrolujeme pojištění a pokud najdeme lepší, tak vás na to upozorníme.

Nejvýhodnější nabídka pojištění do 3 minut

U nás si vždy můžete vybrat z několika variant nejvýhodnějšího povinného ručení a havarijního pojištění. Zároveň jsme připraveni vám vybranou nabídku upravit dle vašich individuálních požadavků.Abyste se v nabídkách pojištění lépe orientovali, vytvořili jsme RIXO index, díky kterému na první pohled poznáte, jak je pojistná smlouva kvalitní, zda kryje všechna rizika nebo nestojí zbytečně moc.

Jak funguje autopojištění?

car
Povinné ručeníKaždý majitel motorového vozidla musí mít ze zákona uzavřené povinné ručení. Kryje škody, které způsobíte na cizím autě, zdraví nebo majetku. Chrání vás tak, abyste způsobenou škodu nemuseli platit z vlastní kapsy.
car
Havarijní pojištěníHavarijní pojištění kryje škody na vašem motorovém vozidle. Sami si vyberete, na jaká rizika se chcete pojistit. Může to být dopravní nehoda, srážka se zvěří, vandalismus nebo například přírodní vlivy.